ARA TEKLİF AL
0850 3074359
TIKLA TEKLİF AL
TEKLİF AL
WHATSAPP HATTI
0(506)112-2755

Doğum Sigortası

Doğum (Hamilelik) Sigortası Nedir?

“Hamilelik sigortası ne demek?” Sorusunu merak eden adaylar bu sayfamızdan geniş kapsamlı bilgilere ulaşabilir.

Sağlık sigortası, hamilelik sırasında hem sizin hem de bebeğinizin sağlıklı kalmasına yardımcı olmak için tıbbi kontrolleri ve tarama testlerini yaptırmayı kolaylaştırır.

Doğum teminatı olarak sağlık sigortası poliçelerine eklenmektedir. Hamilelikle ilgili tüm masrafları kapsayan planları değerlendirerek poliçenize ekleyebileceğiniz bir ek teminattır.

Doğum Sigortası Neleri Kapsar?

Doğum sigortası, hamile kadınlar için doğum öncesi bakım ve doğum hizmetleri dâhil olmak üzere birçok hizmeti kapsamaktadır. Tıbbi bakım için ödeme yapmanıza yardımcı olur. Hamilelik sigortası, özellikle hamile kalmayı planlıyorsanız, sizin için gerçekten önemlidir.

Doğum teminatı yalnızca doğum masrafları karşılamakla kalmaz, aynı zamanda yeni doğmuş bebeğinizi de doğumdan sonra yeni doğan teminatı ile poliçenize ekleme şansı sunar.

Doğum sigortası; hamilelik sürecindeki rutin kontrollerini, tahlil ve tetkiklerini, gebelik komplikasyonlarını, TORCH taramasını, NST ve ikili tarama testini, normal veya sezaryen doğuma ait masrafları karşılar. Planların kapsamı sigorta şirketlerine göre değişiklik gösterebilir.

  0(506)112-2755